Hakkımızda

Filiz Kozmetik ve Deterjan Sanayi, 1977 yılında Gevye / Sakarya da kolonya ve parfümeri imalatı yaparak basladı ticaret hayatına. Ürün kalitesi, ilkeli ticaret ahlakı, insana ve kaliteye verdigi degerle kısa sürede bölgesel pazarda aranılan marka olmaya basladı. Ilerleyen yıllarda ürün yelpazesine Çamasır suyu, tuz ruhu , ve agartıcı gurubunu ekledi. 1995 yılında 900 m2 kapalı alanda yeni tesisine geçti. Tam otomasyon üretim sistemiyle bünyesine siseleme ve ambalaj makinelerini da katarak gücünü arttırdı. Ürün gurubuna Sıvı bulasık deterjanı, sıvı sabun, agartıcılar, yer ve lavabo temizlik maddeleri, kolonya ve kozmetik ürünleri üretmektedir.

Misyonumuz

Kozmetik ve Sıvı temizlik malzemelerinde, her geçen gün sayısı ve kalitemizi arttırarak yurt içi ve yurt dısı pazarlarda hak ettigimiz Pazar paylarına ulasmak.

Vizyonumuz

Kendi öz degerlerimizi harmanlayarak çevremize ve tüketicilerimize daha kaliteli ve daha güvenilir, yasamı daha kolaylastıran seçenekler sunmak.

Politikamız

Yasamımızın her evresinde insan hayatına ve çevre yasamına önem veriyoruz. Tüm insanların en güzelini ve en tazesini hak ettigine inanıyoruz. Ürün ve hizmet kalitemizden taviz vermeden degerli tüketicilerimizin mutlulukları için katma deger üretiyoruz.

Kalite Politikamız

Firmamız; bulundugu sektöre liderlik etmeyi, müsterilerimizin zaman, kalite ve maliyet beklentilerini karsılayarak memnuniyetlerini saglamayı, sektörede karsılanmamıs talebe odaklı olarak hizmet vermeyi, sektöre dair teknolojik yeniliklerin takipçisi olmayı, sektöründe yeniliklerle öncü ve aranılan bir marka olmayı, insana deger veren, güvenilir, dürüst, disiplinli ve istikrarlı olmayı, yasal mevzuatlara uygun çalısmayı, sirket çalısanlarına verilen egitimlerle üretim ve hizmet bilincini gelistirmeyi, tüm çalısanların katılımıyla sistemi sürekli iyilestiren, faaliyet alanını rekabet kosullarına uyumlu olarak gelistirmeyi amaçlamaktadır.