Yayınlanan

Neden 7/24 Shopping’i Seçmelisiniz ?

WordPress, dünya üzerindeki sitelerin %50’den fazlasının tercihi olduğu gibi, WooCommerce ile e-ticarette yeni bir çağ açtı.Storefront temasını yayınlayan WooCommerce, her zaman güncel olan, eklentileriyle birlikte muhteşem uyumlu çalışan bu temaya alt tema (child theme) oluşturarak sizin için benzersiz bir görünüm ve türkçe yönetime uyarladık.Site 7/24 olarak Türkiye’de ilk defa çoklu sayfa destekli bu tasarımı sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Şimdi sizde WooCommerce dünyasına bir adım atın, profesyonel, mobil uyumlu tasarımları tek tık ile panelinize kurun ve kullanmaya başlayın.

Yayınlanan

E-ticaret’e adım attınız..

Hemen ürünlerinizi tanıtmaya başlayabilirsiniz.

Blog yazmak 21. yüzyılın en etkili iletişim araçlarından biridir.

Milyonlarca insan , yüzbinlerce ürün için araştırma yapıyor ve ürünlerin nitelikleri ve detayları hakkında bilgi almak istiyorlar. Blog tutarak ve bu bloglarda ürünlerinizi tanıtarak kullanıcılara istedikleri ürünler hakkında detaylı bilgiler sunabilir ve ziyaretçi kitlenizi artırabilirsiniz.

Eğer internet üzerinde nasıl satış yapılacağını bilmiyorsanız, sadece ürünlerinizi detaylı tanıtan makaleler hazırlayarak sektörünüzün bir numarası haline gelebileceğinizi unutmayın.

Arama motorları özgün içeriğe çok önem vermektedir.Bu yüzden kendi içeriğinizi yazmaktan çekinmeyin.

İyi Bloglar ! Hayırlı satışlar 🙂